Sledovať Hook online

Prehrajte si Hook online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 102 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Hook
  Trailer k filmu Hook   Sledovať Hook online
Žáner:
Dobrodružný, Fantasy, Komedie, Pohádka, Dětem, Rodinný
Réžia:
Steven Spielberg
Hrajú:
Dustin Hoffman (kapitán Hook), Robin Williams (Peter Banning), Julia Robertsová (Tinkerbell), Bob Hoskins (Smee), Maggie Smithová (Granny Wendy), Caroline Goodallová (Moira Banning)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1991
Popis:
Čo sa stalo z Petra Pana, keď vyrástol? Hviezdne obsadená fantasy slávneho Stevena Spielberga vznikla na motívy svetoznámej knihy J. M. Barrieho.

Právnik Peter Banning má na svoji rodinu málo času. Prešvihne dokonca aj dôležitý baseballový zápas svojho syna Jackieho. Po prehováraní svojej manželky Moiry si vezme pár dní voľna a odletí s rodinou do Londýna navštíviť babičku Wendy. Petrove deti Jack a Maggie unesie pirátsky kapitán Hook do Krajiny-nekrajiny. Peter cíti, že prišiel o deti preto, že ich zanedbával, ale nevie, čo má robiť. V noci ho navštívi malá víla Cililing a pripomenie mu, že ako malý chlapec bol Petrom Panom a viedol partiu stratených chlapcov. Dokázal vtedy v súboji poraziť zlého kapitána Hooka. Víla Petra odnesie do Krajiny-nekrajiny. Stratení chlapci ho nespoznajú, rovnako ako jeho vlastné deti, ktoré podľahli čaru kapitána Hooka. Peter sa snaží spomenúť si na svoje detstvo a znovu nájsť zabudnutú schopnosť lietať. Hook mu na to dá tri dni. Potom s ním vybojuje rozhodujúci duel...
Hodnocenie:
68 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski