Sledovať film 10.000 Km online

Prehrajte si film 10.000 Km online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1228 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film 10.000 Km
  Trailer k filmu 10.000 Km   Sledovať 10.000 Km online
Žáner:
Drama, Komedie, Romantický
Réžia:
Carlos Marques-Marcet
Hrajú:
Natalia Tenaová (Alex), David Verdaguer (Sergi)
Krajina:
Španělsko
Rok výroby:
2014
Popis:
Toto není příběh z naší doby, ale je to příběh o naší době. Marques-Marcet vytváří portrét lidí své generace, jak ho sám vnímá. Zaměřuje se na problém vztahů na dálku. Vyhází přitom z vlastní zkušenosti. Když před lety opustit Barcelonu a odstěhoval se od Los Angeles, zanechal za sebou řadu lidí, které měl rád a které pak nemohl vidět. Autor popisuje, že z tohoto konkrétního zážitku se zrodila myšlenka na film, vyvstaly obě hlavní postavy Alexandry a Sergiho, jejichž vztahovou krizi sledujeme. Zároveň jde o zajímavou úvahu o zrádnosti moderních komunikačních technologií, které nás snadno na chvíli oklamou, ale naše těla přesto trpí samotou či odcizením. Snímek 10 000 km je ukázkou velké části španělské produkce, kterou bychom mohli označit jako autorský film.
Hodnocenie:
67 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski