Sledovať film 30 minut po půlnoci online

Prehrajte si film 30 minut po půlnoci online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1348 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film 30 minut po půlnoci
  Trailer k filmu 30 minut po půlnoci   Sledovať 30 minut po půlnoci online
Žáner:
Akční, Drama, Historický, Thriller
Réžia:
Kathryn Bigelowová
Hrajú:
Jason Clarke (Dan), Reda Kateb (Ammar), Jessica Chastainová (Maya), Kyle Chandler (Joseph Bradley), Jennifer Ehleová (Jessica), Harold Perrineau (Jack)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2012
Popis:
Najväčší hon na človeka v dejinách.

Skoro nad ránom 2. mája 2011 špeciálna jednotka americkej armády dolapila a zastrelila najhľadanejšieho teroristu sveta, Usámu Bin Ládina. Desaťročný lov na démona zaznamenala v majstrovsky natočenom thrilleri oscarová režisérka Kathryn Bigelow. Dva roky po udalostiach 11. septembra sa agentka CIA Maya presunie z bezpečia washingtonských kancelárií do epicentra lovu na Usámu, na americkú ambasádu v Pakistene. Hoci je relatívny zelenáč, čoskoro pochopí pravidlá hry, do ktorých patrí aj mučenie ľudí, ktorí by mohli poskytnúť vodítko k dolapeniu najhľadanejšieho teroristu. Napriek permanentnému nebezpečenství a radu situácií, keď len tak tak vyviazne z pazúrov smrti, krok za krokom rozpletá zložitú sieť vzťahov v teroristických bunkách, až narazí na meno, ktoré by ju mohlo priviesť až k samotnej ikone teroristov. Tento Abu Ahmed je však rovnako nepolapiteľný ako Usáma, situácia sa navyše povážlivo mení, Američania v Pakistane sú v čím ďalej väčšom nebezpečenstve, samotná CIA sa dostáva pod intenzívnu paľbu politikov a verejnej mienky kvôli neštandardným vyšetrovacím metódam svojich ľudí a Usáma, ak je vôbec nažive, už vlastne nikoho nezaujíma. Hádam okrem Mayi, ktorá je odhodlaná doviesť svoj osobný boj až do konca.
Hodnocenie:
74 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski