Film Air America

Sledovať film
Air America
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 114 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Americký akčne pojatý komediálny dobrodružný príbeh sa odohráva v Laose v čase vietnamskej vojny a rozpráva o pilotoch, pracujúcich pre civilnú leteckú linku, ktorú v skutočnosti riadi CIA.

Žáner: Akčný, Komédia
Réžia: Roger Spottiswoode
Hrajú: Mel Gibson (Gene Ryack), Robert Downey Jr. (Billy Covington), Nancy Travisová (Corinne Landreauxová), Ken Jenkins (major Donald Lemond), David Marshall Grant (Rob Diehl), Lane Smith (senátor Davenport)
Scénár: Christopher Robbins, John Eskow, Richard Rush
Krajina: USA
Rok výroby: 1990
Hodnocenie: 60 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 114 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko