Sledovať film
To je koniec!
online

Film To je koniec!
  Trailer  k filmu To je koniec!
Prehrajte si film To je koniec! HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 281 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: To je koniec!

Komédia To je koniec! sleduje šiestich priateľov uväznených v dome po sérii čudných a katastrofických udalostí, ktoré ničia Los Angeles. Kým je svet vonku pustošený, ubúdajúcimi zásobami a ponorkovou chorobou hrozí koniec priateľstva vo vnútri. Napokon, sú nútení opustiť dom, čeliť svojmu osudu a skutočnému významu priateľstva a vykúpenia.

Originálny názov:

This Is the End

Žáner: Komédia, Fantasy
Hrajú: James Franco (James Franco), Jonah Hill (Jonah Hill), Seth Rogen (Seth Rogen), Jay Baruchel (Jay Baruchel), Danny R. McBride (Danny McBride), Craig Robinson (Craig Robinson)
Krajina: USA
Rok výroby: 2013
Hodnocenie: 66 %
Vysielané na: HBO2 HBO
Stanica dostupná v balíčku: HBO (7 dní spätne)

Recenzie filmu To je koniec!:

Podľa mňa veľmi dobrá komédia, s veľmi dobrým využitím zápletky o konci sveta. Potešili skvelé camea. Herci boli skvelý, malo to vtipný scenár aj keď niektoré ma minuli a niektoré zbiehajú do trápnosti. Hodnotenie: 7.4/10
70% sebo9629
Jednoznačně je zapotřebí, aby ten, kdo se chce bavit, znal všechny účinkující a hlavně jejich tvorbu. Mně trvalo třetinu filmu, než jsem pochopil, že hrají sami sebe, tudíž jsem se nesmál ani před, a vlastně ani potom. Nápad to není úplně zlý, ale provedení kulhá. Všichni jsou tak dlouho za nesnesitelná hovada, že se těžko smiřuje s tím, že by jedním vrzem vstoupili do světla - i když i to má být komické. Takže jediné plus je asi v tom, kolik jich zpočátku dokázalo rychle umřít.
40% sfw
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina