Sledovať film
Assassin's Creed
online

Film Assassin's Creed
  Trailer  k filmu Assassin's Creed
Prehrajte si film Assassin's Creed HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 097 filmov a 140 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

Osud ti koluje v žilách.
Usvedčený vrah Callum Lynch je nedobrovoľne vyslobodený z cely smrti len preto, aby sa stal súčasťou storočného boja medzi asasínmi, templármi a španielskymi inkvizítormi. Jeho novým väzením sa stáva tajné zariadenie Abstergo vybavené revolučnou technológiou Animus, ktorá odhaľuje v ľudskej DNA genetické spomienky a tým umožňuje vrátiť sa a prežiť spomienky predkov, ktoré boli doteraz stratené v minulosti. Callum sa vďaka Animusu prepojí so svojím predkom žijúcim v Granade a Seville v období španielskej inkvizície v 15. storočí. Volá sa Aguilar de Nerha a je členom bratstva asasínov, ktoré už niekoľko storočí vedie skrytú vojnu s templármi, svojimi odvekými nepriateľmi. Tajná organizácia asasínov sa zaviazala chrániť slobodnú vôľu ľudstva a snaží sa zabrániť tomu, aby sa templári s pomocou inkvizície zmocnili mocného artefaktu nazývaného Jablko Raja. A práve tento artefakt je podľa presvedčenia templárov nástrojom na ovládnutie celého sveta.

Réžia: Justin Kurzel
Hrajú: Michael Fassbender (Cal Lynch / Aguilar), Marion Cotillardová (Sofía), Jeremy Irons (Rikkin), Brendan Gleeson (Joseph Lynch), Charlotte Ramplingová (Ellen Kaye), Michael K. Williams (Moussa)
Rok výroby: 2016
Hodnocenie: 56 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii AXN Filmbox 4.11.2023 00:00
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina