Film Atlas mrakov

Sledovať film
Atlas mrakov
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 120 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Filmová adaptácia svetového bestselleru Davida Mitchella rozpráva šesť žánrovo odlišných príbehov, ktoré sa odohrávajú v rôznych obdobiach a na rôznych miestach od začiatku 19. storočia až po postapokalyptickú budúcnosť.
Tento film zmení doterajšie filmové vnímanie každého z nás, bude jedinečný svojou formou, tak, ako jeho literárna predloha so šiestimi navzájom prepojenými príbehmi, postavami a témou.

Žáner: Dráma, Mysteriózny, Science Fiction
Réžia: Larry Wachowski, Andy Wachowski, Tom Tykwer
Hrajú: Tom Hanks (doktor Henry Goose, recepční v hotelu, Isaac Sachs), Halle Berryová (domorodkyně, Jocasta Ayrsová, Luisa Reyová, neznám), Jim Broadbent (kapitán Molyneux, Vyvyan Ayrs, Timothy Cavendish,), Hugo Weaving (Haskell Moore, Tadeusz Kesselring, Bill Smoke, ses), Jim Sturgess (Adam Ewing, chudý hotelový host, Meganin otec, hor), Du-na Baeová (Tilda, Meganina matka, Mexičanka, Sonmi-451, Sonmi)
Scénár: Larry Wachowski, Andy Wachowski, Tom Tykwer, David Mitchell
Krajina: Nemecko, USA, Hong Kong, Singapur
Rok výroby: 2012
Hodnocenie: 75 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko