Sledovať film
Až vyjde měsíc
online

Film Až vyjde měsíc
  Trailer  k filmu Až vyjde měsíc
Prehrajte si film Až vyjde měsíc HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 111 filmov a 140 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

Pátranie po dvoch malých deťoch môže byť zábavnejšie, než si myslíte...
Príbeh svojráznej komédie Až vyjde mesiac sa odohráva v 60. rokoch 20. storočia na romantickom pobreží Nového Anglicka. Samo a Suzy majú dvanásť rokov. Oboch spája rovnaký problém: neporozumenie si so svojim okolím. Na prvý pohľad sa do sebe zaľúbia. Uzatvoria tajnú dohodu a pripravia veľkolepý plán. Po roku od ich prvého stretnutia spolu utečú do divočiny. Ich zmiznutie obráti život pokojného mestečka hore nohami. Pod vedením miestneho šerifa začnú obyvatelia veľké pátranie po dvojici malých utečencov.. Okrem rodičov mladej dievčiny, sa po ich stopách vydávajú i vedúci miestneho skautingu s celým oddielom nadšených skautov, sociálna pracovníčka a ďalší dobrovoľníci

Originálny názov:

Moonrise Kingdom

Réžia: Wes Anderson
Hrajú: Bruce Willis (kapitán Sharp), Edward Norton (vedoucí skautského oddílu Ward), Bill Murray (Walt Bishop), Frances McDormandová (Laura Bishopová), Tilda Swintonová (sociální pracovnice), Jared Gilman (Sam)
Krajina: USA
Rok výroby: 2012
Hodnocenie: 78 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii Filmbox 27.11.2023 05:35
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina