Sledovať film Až vyjde mesiac online

Prehrajte si film Až vyjde mesiac online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1352 filmov a 106 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Až vyjde mesiac
  Trailer k filmu Až vyjde mesiac   Sledovať Až vyjde mesiac online
Žáner:
Drama, Komedie, Romantický
Réžia:
Wes Anderson
Hrajú:
Bruce Willis (kapitán Sharp), Edward Norton (vedoucí skautského oddílu Ward), Bill Murray (Walt Bishop), Frances McDormandová (Laura Bishopová), Tilda Swintonová (sociální pracovnice), Jared Gilman (Sam)
Scénár:
Wes Anderson, Roman Coppola
Krajina:
USA
Rok výroby:
2012
Popis:
Pátranie po dvoch malých deťoch môže byť zábavnejšie, než si myslíte...

Príbeh svojráznej komédie Až vyjde mesiac sa odohráva v 60. rokoch 20. storočia na romantickom pobreží Nového Anglicka. Samo a Suzy majú dvanásť rokov. Oboch spája rovnaký problém: neporozumenie si so svojim okolím. Na prvý pohľad sa do sebe zaľúbia. Uzatvoria tajnú dohodu a pripravia veľkolepý plán. Po roku od ich prvého stretnutia spolu utečú do divočiny. Ich zmiznutie obráti život pokojného mestečka hore nohami. Pod vedením miestneho šerifa začnú obyvatelia veľké pátranie po dvojici malých utečencov.. Okrem rodičov mladej dievčiny, sa po ich stopách vydávajú i vedúci miestneho skautingu s celým oddielom nadšených skautov, sociálna pracovníčka a ďalší dobrovoľníci
Hodnocenie:
77 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 106 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Polsko Polsko