Film
Bad Boys

Film Bad Boys
  Trailer  k filmu Bad Boys
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 135 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme: Bad Boys

Priamo z policajného oddelenia ukradne banda Franzúca Foucheta veľké množstvo zabaveného heroínu v hodnote sto miliónov dolárov. Dvaja policajti z protidrogového oddelenia - ženatý a verný otec troch detí Marcus Burnett a finančne zabezpečený slobodný Mike Lowrey - pátrajú po zlodejoch. Súčasne však aj hľadajú vrahov Mikovej známej prostitútky. Jej priateľka Julie Mottová unikla smrti len o vlások a teraz sa o ňu obaja policajti starajú. Zhodou okolností si museli prehodiť identitu, čo im prináša ustavične horúce chvíľky. Medzi prestrelkami a automobilovými naháňačkami musí rodinný typ Burnett hrať rolu nenásytného sukničkára a lámača sŕdc, zatiaľ čo drsný playboy Lowrey sa musí dočasne presťahovať do domu partnerovej usporiadanej a slušnej rodiny, kde rozpúta peklo, aké tam ešte nezažili...

Réžia: Michael Bay
Hrajú: Lisa Boyleová (Girl Decoy), Will Smith (Mike Lowrey), Martin Lawrence (Marcus Burnett), Michael Taliferro (Carjacker), Emmanuel Xuereb (Eddie Dominguez), Tchéky Karyo (Fouchet)
Krajina: USA
Rok výroby: 1995
Hodnocenie: 68 %
Vysielané na: Polsat

Recenzie filmu Bad Boys:

Na poli celovečerního filmu debutoval Michael Bay, tvůrce megarozpočtových blockbusterů typu Armageddon, Pearl Harbor a Transformers buddy kriminálkou Mizerové, díky které se okamžitě proslavil. Z tuctového scénáře totiž dokázal vykřesat třeskutě vtipnou akční podívanou, zapamatovatelnou zejména díky jeho typickému režijnímu stylu.
70% Q-br
Po těch "pár" shlédnutích to udržuje už jen nostalgie a kdyby nebylo jí nejspíš bych po opětováném shlédnutí ubral ještě další hvězdičku. Nepochybně je to kvalitní akčnák. Má to svou vtipnost, ale zpětně to už tak nepříjde. ( 1.12.16/MAC )
JudgeDAVEJudge
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina