Sledovať film
Mud
online

Film Mud
  Trailer k filmu Mud Trailer
Prehrajte si film Mud online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 166 filmov a 138 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

Film odkrývá dobrodružství dvou chlapců - Ellise a jeho kamaráda Neckbona. Ti se potkávají s mužem, který si říká Mud a schovává se na břehu v zátoce řeky Mississippi. Mud jim vypráví neuvěřitelné věci, například, že v Texasu zabil člověka a pomstychtiví lovci odměn teď na něj líčí past. Plánuje, že se setká s láskou svého života Juniper, která na něj čeká ve městě, a společně s ní uprchne. I když jsou oba chlapci k jeho plánu skeptičtí, příběh je zaujme a souhlasí, že mu pomohou. Netrvá dlouho a Mudovy vize se naplní. Do jejich městečka přichází nádherná dívka spolu s řadou lovců odměn v patách.

Žáner: Dráma
Réžia: Jeff Nichols
Hrajú: Matthew McConaughey (Mud), Reese Witherspoonová (Juniper), Tye Sheridan (Ellis), Jacob Lofland (Neckbone), Sam Shepard (Tom Blankenship), Ray McKinnon (stařešina Čechů)
Scénár: Jeff Nichols
Krajina: USA
Rok výroby: 2012
Hodnocenie: 75 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська