Sledovať film
Bernie
online

Film Bernie
  Trailer  k filmu Bernie
Prehrajte si film Bernie HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 293 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Bernie

Snímek, který natočil režisér Richard Linklater (Škola ro(c)ku), je natočen na motivy článku, který vyšel v roce 1998 v časopisu Texas Monthly a který pojednává o životě Bernieho Tiedeho, který svou štědrostí pomohl přeměnit město Carthage k lepšímu a který byl pak, k nelibosti obyvatel Carthagea, zatčen za spáchání vážného zločinu.

Žáner: Komédia, Dráma, Krimi
Hrajú: Matthew McConaughey (Danny Buck), Jack Black (Bernie Tiede), Shirley MacLaineová (Marjorie Nugentová), Rick Dial (Don Leggett), Mona Lee Fultzová (pokladní), Wray Crawford (šerifův zástupce)
Krajina: USA
Rok výroby: 2011
Hodnocenie: 68 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii Filmbox Stars 17.2.2024 07:35

Recenzie filmu Bernie:

,,KDO JE BERNIE TIEDE?“…. ///

Takže seznamku už máme za sebou …. (kurva Blacku, tys zase přibral!?). Filmově vážnej pohled na člověka, kterej dokázal zazpívat cokoliv vás napadlo, v jehož rukách byl každej krásnej, a kterej rozhodně nevěděl nic o střílení. Samozřejmě hlavně na tu tragédii, jejíž se stal součástí. Richard Linklater má talent, točit drama tak nějak po ,,svojom“ (po bolševicku? Ale hovno… ). Nečekejte komedii. Jack Black zpívá, tančí, tváří se… přehrává – prostě exhibuje. Ve filmový části. Ta dokumentární (jako dvě roviny? Hmm, velkej umělec…) je věnovaná tomu skutečnýmu Berniemu. A ve finále z toho vznikne zvláštní tragikomickej příběh člověka, kterej konal dobro a jenž se fakt (jako dovopravdy) stal. To ostatní si přeberte sami. Takže: ,,KDO JE BERNIE TIEDE?“

/// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Žeru příběhy podle skutečnejch událostí. 2.) Starej si dotáhl do garáže mražák. 3.) Thx za titule ,,exitus“.

/// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ ne
60% sestraJoy
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina