Sledovať film Bournov odkaz online

Prehrajte si film Bournov odkaz online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1203 filmov a 104 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Bournov odkaz
  Trailer k filmu Bournov odkaz   Sledovať Bournov odkaz online
Žáner:
Akční, Dobrodružný, Mysteriózní, Thriller
Réžia:
Tony Gilroy
Hrajú:
Jeremy Renner (Aaron Cross), Scott Glenn (Ezra Kramer), Stacy Keach (Retired Adm. Mark Turso, USN), Edward Norton (Retired Col. Eric Byer, USAF), Donna Murphyová (Dita Mandy), Michael Chernus (Arthur Ingram)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2012
Popis:
Nikdy nebyl jen jeden.

Verejnosť sa dozvedela o projekte Threadstone, a tak sa ho príslušná vládna organizácia rozhodla kompletne zlikvidovať. A to doslova - nájomní zabijaci vraždia jedného po druhom všetkých agentov aj ďalšie osoby, ktoré o projekte vedeli. A Aaron Cross je jedným z cieľov. Lenže sa nemieni vzdať bez boja, a tak sa vydáva na útek spoločne s doktorkou genetiky, ktorá sa podieľala na vylepšovanie jednotlivých agentov.
Hodnocenie:
67 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski