Sledovať film
Červená světla
online

Film Červená světla
  Trailer k filmu Červená světla Trailer
Prehrajte si film Červená světla HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 096 filmov a 129 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.39 €!

Informácie o filme

Dva vyšetřovatelé paranormálních jevů, zkušená doktorka Margaret Matheson a její mladý asistent Tom Buckley zkoumají nejrůznější metafyzické fenomény, aby prokázali jejich nepravost. Simon Silver, legendární slepý senzibil, který před třiceti lety záhadně zmizel, se najednou objeví a jeho případ se pro současnou vědu stane velkým oříškem. Tom začíná být Silverovým případem posedlý a jeho posedlost se prohlubuje s každým novým důkazem nevysvětlitelných událostí. Jak se Tom přibližuje Silverovi, napětí stoupá a jeho pohled na svět se třese v základech...

Žáner: Thriller
Réžia: Rodrigo Cortés
Hrajú: Cillian Murphy (Tom Buckley), Sigourney Weaverová (Margaret Matheson), Robert De Niro (Simon Silver), Toby Jones (Paul Shackleton), Joely Richardsonová (Monica Handsen), Elizabeth Olsenová (Sally Owen)
Scénár: Rodrigo Cortés
Krajina: Španielsko, USA
Rok výroby: 2012
Hodnocenie: 63 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii Filmbox Premium 27.8.2022 00:10
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko