Sledovať film
Činy a sláva 3
online

Film Činy a sláva 3
  Trailer k filmu Činy a sláva 3 Trailer
Prehrajte si film Činy a sláva 3 HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 054 filmov a 133 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.39 €!

Informácie o filme

Rodina Benjamina Steeda se nedávno přestěhovala z pohodlí domova ve Vermontu do severní části státu New York a hodlá se začlenit do ustálených poměrů ve městě Palmyra. Ve snaze zapadnout do místního společenství zjistí, že pomoc, kterou si najali na vyčištění půdy k osídlení, se stává důvodem jejich vlastní náboženské rozepře - rozepře, která hrozí roztrhnout celou rodinu vedví. Dva bratři Steedové soupeří o přízeň dcery bohatého kupce - a oba dva se tak ocitají na odlišných stranách víry. Přestože se rodina snaží spor zahladit, brzo se ocitá postavena tváří v tvář hlubším problémům ohledně vlastní příslušnosti a víry v pravdu.

Žáner: Western, Dráma
Hrajú: Sam Hennings (Benjamin Steed), Brenda Strongová (Mary Ann Steedová), Eric Johnson (Joshua Steed), Alexander Carroll (Nathan Steed), Brighton Hertfordová (Melissa Steedová), Julia Cunningham (Rebecca Steed)
Scénár: Matt Whitaker
Krajina: USA
Rok výroby: 2006
Hodnocenie: 61 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii Filmbox Extra 30.11.2022 19:30
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Yкраїнська Yкраїнська