Sledovať film
Rekviem za sen
online

Film Rekviem za sen
  Trailer k filmu Rekviem za sen Trailer
Prehrajte si film Rekviem za sen online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 182 filmov a 138 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

Vdova Sara Goldfarb žije na Coney Islande a ľahko podlieha mámeniu televíznych programov. Práve teraz drží diétu, aby sa mohla zúčastniť jednej zo show. Jej milý ale bezmocný syn Harry má novú priateľku Marion a spoločne sa snažia čeliť bolestnej realite útekom do snov. Ani Harryho najlepší priateľ Tyrone, ktorý sa živí predajom drog, nemá ľahký život. A tak sa štvorica ľudí, ktorým osud neprial šťastie, točí v bludnom kruhu bezmocnosti a beznádeje.

Originálny názov:

Requiem for a Dream / Delusion Over Addiction

Žáner: Dráma
Réžia: Darren Aronofsky
Hrajú: Ellen Burstynová (Sara Goldfarb), Jared Leto (Harry Goldfarb), Jennifer Connellyová (Marion Silver), Marlon Wayans (Tyrone C. Love), Christopher McDonald (Tappy Tibbons), Louise Lasserová (Ada)
Krajina: USA
Rok výroby: 2000
Hodnocenie: 83 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська