Sledovať film Cirkus Columbia online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 107 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Cirkus Columbia
  Trailer k filmu Cirkus Columbia   Sledovať 1354 filmov a 107 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama
Réžia:
Danis Tanovic
Hrajú:
Miki Manojlovic (Divko Buntic), Mira Furlanová (Lucija), Boris Ler (Martin), Jelena Stupljanin (Azra), Milan Strljic (Ranko Ivanda), Mario Knezovic (Pivac)
Krajina:
Francie, Velká Británie, Německo, Slovinsko, Belgie
Rok výroby:
2010
Popis:
Téma své rodné země zpracoval režisér Danis Tanović před lety v oceňovaném debutu Země nikoho (2001) a v aktuálním snímku se k němu opět vrací. Jugoslávský emigrant Divko se po dvaceti letech v zahraničí vrací do rodné vesnice, kde zanechal ženu a dítě. Komunismus právě padl a Divko si ze západu přiváží balík marek, ale také mladou snoubenku. Musí se však nejprve vyrovnat s minulostí a teprve pak začít nový život. Netuší, že mu plány naruší občanská válka. Kdo se chce zachránit, musí utéct. Divko byl ale na útěku už dvacet let. Film vyniká atmosférou postkomunistické doby ve vesnici, kde žijí příslušníci starého i nového režimu.
Hodnocenie:
72 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski