Film
Zastaneš a neprežiješ / Crank. Zastaň a neprežiješ!

Film Zastaneš a neprežiješ  /  Crank. Zastaň a neprežiješ!
  Trailer  k filmu Zastaneš a neprežiješ / Crank. Zastaň a neprežiješ!
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 135 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme: Zastaneš a neprežiješ / Crank. Zastaň a neprežiješ!

Jed v žilách, pomsta v srdci...
Existuje tisíc spôsobov, ako si zvýšiť adrenalín v krvi. Chev Chelios bude potrebovať veľa. Chev Chelios začína svoje ráno neobvyklým prebudením. Celý svet sa s ním točí, prakticky sa nemôže hýbať a srdce mu ťažko bije. Včerajšia akcia sa príliš nepodarila. Tento nájomný vrah nechal svoju obeť uniknúť, aby mohol začať nový život... Teraz mu však v krvi koluje jed a nažive zostane iba vtedy, keď bude v neustálom pohybe, napätí a udrží si tak v tele dostatočnú hladinu adrenalínu. Pomsta je perfektným riešením. Chev prechádza ulicami Los Angeles a zanecháva za sebou spúšť. Musí zachrániť Eve a nájsť protilátku... Autor a režisér tohto filmu, Mark Neveldine a Brian Taylor, už dlhší čas uvažovali nad nakrúcaním dobrého akčného filmu.

Originálny názov:

Crank

Hrajú: Jason Statham (Chev Chelios), Amy Smartová (Eve), Jose Pablo Cantillo (Verona), Efren Ramirez (Kaylo), Dwight Yoakam (doktor Miles), Carlos Sanz (Carlito)
Rok výroby: 2006
Hodnocenie: 69 %
Vysielané na: JOJ Plus
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina