Sledovať film Cudzinec online

Prehrajte si film Cudzinec online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1322 filmov a 108 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Cudzinec
  Trailer k filmu Cudzinec   Sledovať Cudzinec online
Žáner:
Akční, Dobrodružný
Réžia:
Michael Oblowitz
Hrajú:
Steven Seagal (Jonathan Cold), Max Ryan (Dunoir), Harry Van Gorkum (Jerome Van Aiken), Jeffrey Pierce (Sean Cold), Anna-Louise Plowmanová (Meredith Van Aiken), Sherman Augustus (Pan Mimms)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2003
Popis:
Aj skúsenému tajnému agentovi sa zdá, že doručiť tajomný balíček z Francúzska do Nemecka je nad ľudské sily, keď má v pätách celú hordu agentov a zabijakov

John Cold, nájomný tajný agent, je rovnako rafinovaný ako nebezpečný. Vstúpte do jeho zradného sveta a neodídete živí. Politická korupcia, vraždy a jeden zloduch vedľa druhého obklopujú záhadný balíček, ktorý má Cold doručiť z Francúzska do Nemecka. Niekoľko veľmi nebezpečných ľudí stojí o to, aby sa predmet nedostal k pravému príjemcovi.
Hodnocenie:
35 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 108 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko