Sledovať film D-Tox online

Prehrajte si film D-Tox online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1322 filmov a 108 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film D-Tox
  Trailer k filmu D-Tox   Sledovať D-Tox online
Žáner:
Drama, Horor, Krimi, Mysteriózní, Thriller
Réžia:
Jim Gillespie
Hrajú:
Sylvester Stallone (Jake Malloy), Charles S. Dutton (Hendricks), Polly Walkerová (Jenny), Kris Kristofferson (doktor), Mif (Brandon), Christopher Fulford (pokrývač)
Krajina:
USA, Německo
Rok výroby:
2002
Popis:
Agent FBI nachádza mŕtvych policajtov a musí odhaliť vraha...

Skúsený agent FBI Jake Malloy má problémy. Stále sa mu nedarí chytiť sériového vraha, ktorý zabíja policajtov. Na svedomí má už deväť uniformovaných chlapíkov a čo je horšie, bláznivý zabijak Jakea doslova nenávidí. Pred štyrmi rokmi ho totiž prenasledoval tak neodbytne, že sa musel vzdať svojej vtedajšej záľuby, vraždenia prostitútok. A tak niet divu, že vrah nakoniec prestane chodiť okolo horúcej kaše a udrie priamo tam, kde to Jakea bude bolieť najviac. Zavraždí jeho priateľa a kolegu z jednotky a vzápätí jeho manželku Mary. Agent sa psychicky zrúti a začne hľadať útechu v alkohole. Jeho kamarát a kolega, detektív Hendricks, má o neho vážne obavy a prihlási ho do vzdialenej detoxikačnej kliniky pre policajtov umiestnenej v odľahlej pustatine kdesi vo Wyomingu. Lenže tak ľahké to Jake mať nebude. Jeho nepolapený nepriateľ zavraždí jedného z ďalších policajtov, ktorí majú nastúpiť na odvykaciu liečbu, a potom pod jeho menom prenikne na kliniku...
Hodnocenie:
54 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 108 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko