Sledovať film
L.A. - Utajené skutočnosti
online

Film L.A. - Utajené skutočnosti
  Trailer k filmu L.A. - Utajené skutočnosti Trailer
Prehrajte si film L.A. - Utajené skutočnosti online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 117 filmov a 138 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

chlapsky príťažlivý a otvorený Bud White a elegantný cynik Jack Vincennes. Detektívi z oddelenia vrážd to nemajú v Los Angeles jednoduché, niekedy ťahajú za jeden povraz, inokedy stoja proti sebe. Aj oni majú však svoje hranice - naštve ich najmä to, keď zistia, že s nimi niekto špinavo manipuluje. V tomto meste je však všetko podozrivé, každý je na predaj a nič nie je také, aké sa zdá. Napríklad masaker v nočnom bare Nite Owl. Čudný je aj prípad milionára Patchetta, ktorý je známym kupliarom luxusných prostitútok vyzerajúcich ako filmové hviezdy. K vyriešeniu prípadu vedie priveľa ciest a cestičiek. Ktorá je tá pravá?

Réžia: Curtis Hanson
Hrajú: Kevin Spacey (Seržant Jack Vincennes), Russell Crowe (Wendell White), Guy Pearce (Detekiv Lieutenant Edmund J Exley), James Cromwell (Kapitán Dudley Smith), Kim Basingerová (Lynn Brackenová), Danny DeVito (Sid Hudgens)
Krajina: USA
Rok výroby: 1997
Hodnocenie: 82 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська