Film
Mlčanie jahniat

Film Mlčanie jahniat
  Trailer k filmu Mlčanie jahniat Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 138 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Kultový hororový thriller, ocenený piatimi Oscarmi v roku 1991, ktorý aj po trinástich rokoch od svojho vzniku vyvoláva chvenie žalúdka a zimomriavky na celom tele, rozpráva o psychickom súboji frekventantky kurzu FBI Clarice Starlingovej a démonického psychopata, kanibalského masového vraha Dr. Hannibala Lectera. Je Hannibal Lecter diablom v ľudskej koži? Podarí sa Clarice odolať jeho mámeniu?

Originálny názov:

The Silence of the Lambs

Žáner: Thriller, Dráma, Horor, Krimi
Réžia: Jonathan Demme
Hrajú: Jodie Fosterová (Clarice Starlingová), Lawrence A. Bonney (FBI instruktor), Kasi Lemmonsová (Ardelia Mappová), Lawrence T. Wrentz (agent Burroughs), Scott Glenn (Jack Crawford), Anthony Heald (doktor Frederick Chilton)
Scénár: Ted Tally
Krajina: USA
Rok výroby: 1991
Hodnocenie: 86 %
Vysielané na: STV1
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська