Film Diabol nosí Pradu

Sledovať film
Diabol nosí Pradu
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Svižná snímka s vynikajúcim výkonom oscarovej Meryl Streepovej.
Absolventka vysokej školy Andy Sachsová úspešne prešla výberovým konaním na post asistentky šéfky módneho časopisu Runway, tvrdej a neľútostnej Mirandy Priestlyovej. Andy žije v jednoduchých pomerov s priateľom Nateom, kuchárom. Jej začiatky na poste, pre ktorý by sa vraždilo, nie je najšťastnejší. Vlastne nie je šťastný ani pre tých, čo tam pracujú roky. Miranda bez štipky ľútosti totiž zničí každého, ale Andy sa rozhodne, že sa nedá. Zmení svoj štýl obliekania, stane sa znalkyňou módy a dokonalou manhattanskou kráskou. Svet módy ju vťahuje do seba a andy si spočiatku ani neuvedomuje, ako veľmi sa zmenila...

Žáner: Dráma, Komédia, Romantický
Réžia: David Frankel
Hrajú: Meryl Streepová (Miranda Priestlyová), Anne Hathawayová (Andy Sachsová), Emily Bluntová (Emily), Stanley Tucci (Nigel), Simon Baker (Christian Thompson), Adrian Grenier (Nate)
Scénár: Aline Brosh McKenna
Krajina: USA
Rok výroby: 2006
Hodnocenie: 69 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko