Film Deň nezávislosti: Nový útok

Sledovať film
Deň nezávislosti: Nový útok
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Vedeli sme, že sa raz vráti. Deň nezávislosti: Nový útok. Ďalšia kapitola tohto eposu predstaví globálnu katastrofu nepredstaviteľného rozsahu. S využitím obnovených technológií votrelcov vybudovali obyvatelia Zeme obrovský obranný program na ochranu planéty. Napriek tomu nás však nič nemôže pripraviť na vyspelú silu votrelcov. Len vynaliezavosť niekoľkých statočných mužov a žien môže zachrániť našu civilizáciu pred zánikom.

Žáner: Akčný, Dobrodružný, Science Fiction
Réžia: Roland Emmerich
Hrajú: Maika Monroe (Patricia Whitmoreová), Joey Kingová (Sam), Liam Hemsworth (Jake Morrison), Judd Hirsch (Julius Levinson), William Fichtner (General Adams), Charlotte Gainsbourgová (doktorka Catherine Marceauxová)
Scénár: Nicolas Wright, James Vanderbilt, Dean Devlin, James A. Woods, Roland Emmerich
Krajina: USA
Rok výroby: 2016
Hodnocenie: 53 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko