Film
Legion samobójców

Film Legion samobójców
  Trailer  k filmu Legion samobójców
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 140 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Je super pocit, byť zlým... Zhromaždite tím tých najnebezpečnejších väznených superzločincov na svete, dajte im do rúk najsilnejšie zbrane z vládnych zdrojov a pošlite ich na misiu, ktorej cieľom je poraziť záhadnú a nepremožiteľnú bytosť. Dôstojníčka americkej tajnej služby Amanda Wallerová (Viola Davis) je presvedčená, že to zvládne iba tajne vytvorená...

Originálny názov:

Suicide Squad

Réžia: David Ayer
Hrajú: Will Smith (Deadshot), Jaime FitzSimons (seržant Ames Bravo 14), Ike Barinholtz (Griggs), Margot Robbie (Harley Quinn), Christopher Dyson (Missing Hand Guard), Bambadjan Bamba (T-Shirt Vendor)
Krajina: Kanada, USA
Rok výroby: 2016
Hodnocenie: 59 %
Vysielané na: TVN
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina