Sledovať film
Dítě číslo 44
online

Film Dítě číslo 44
  Trailer  k filmu Dítě číslo 44
Prehrajte si film Dítě číslo 44 HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 290 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Dítě číslo 44

Ako nájsť vraha v krajine, kde vraždy neexistujú?
Lev Demidov je vojnový hrdina. Jeho svedomitá práca pre sovietsku tajnú políciu mu zaistila postavenie, dobré bývanie pre seba a svoju krásnu ženu a tiež pre jeho rodičov. Nikto si ale nemôže byť ničím istý. Demidov odmietne udať svoju ženu a štátnou mocou je zo dňa na deň degradovaný a poslaný do vyhnanstva. Tu narazí na vraždu, ktorá sa podobá na iný prípad, s ktorým sa stretol a bol označený za nehodu. Vzorný syn Sovietskeho zväzu potopený štátnou mocou až na samé dno, s kariérou i životom v troskách, Lev Demidov sa rozhodne pustiť do hľadania sériového vraha. Avšak v stalinistickom Rusku v 50. rokoch niečo také ako vražda oficiálne neexistuje. Musí preto pátrať len na vlastnú päsť, s pomocou svojej ženy, tajne a proti vôli režimu. S postupujúcim vyšetrovaním naberá rozsah rituálnych vrážd odstrašujúce rozmery. Napriek tomu, že akákoľvek pomoc v sebe nesie riziko zatknutia, získa nečakaného spojenca. Slučka sa postupne uťahuje nielen okolo vraha, ale aj okolo hlavných hrdinov.

Réžia: Daniel Espinosa
Hrajú: Xavier Atkins (mladý Leo Demidov), Mark Lewis Jones (Tortoise), Tom Hardy (Leo Demidov), Joel Kinnaman (Vasili), Fares Fares (Alexei Andreyev), Karel Dobrey (fotograf)
Scénár: Richard Price
Rok výroby: 2015
Hodnocenie: 64 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii Filmbox 4.2.2024 20:05

Recenzie filmu Dítě číslo 44:

Ze začátku je to poněkud zmatené a divák se občas "ztratí" jak v ději ,tak i v postavách.Naštěstí se brzo rozkoukáte.Charaktery postav jsou dobře rozloženy a dokáží ve Vás vyvolat ty správné emoce.S dějovou pasáží je to už poněkud horší,protože hlavní "zápletka" je zde druhořadou záležitosti a celý film ukazuje a "šokuje"dobou ve které se příběh odehrává.Samozřejmě,je to zajímavě a dobře zpracované,ale na tak dlouhou pasáž i unavující.Pro mě jednorázová záležitost.
ZMATENÉ!!!
60% MiniRecenze
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina