Film
Divoká babská jazda

Film Divoká babská jazda
  Trailer  k filmu Divoká babská jazda
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 135 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme: Divoká babská jazda

Keď najlepšie kamošky žúrujú, stať sa môže čokoľvek... Päť bývalých spolužiačok sa po rokoch znovu stretáva, aby oslávili rozlúčku so slobodou jednej z nich. Párty sa však rýchlo zvrtne, keď nešťastnou náhodou zabijú striptéra, ktorý ich mal v tento výnimočný večer zabávať. Ako si s týmto fatálnym omylom poradí dámska zostava na čele so Scarlett Johansson?

Originálny názov:

Rough Night

Žáner: Komédia, Dráma
Réžia: Lucia Aniello
Hrajú: Scarlett Johanssonová (Jess), Zoe Kravitzová (Blair), Kate McKinnon (Pippa), Demi Mooreová (Lea), Jillian Bell (Alice), Colton Haynes (Officer Scotty)
Krajina: USA
Rok výroby: 2017
Hodnocenie: 52 %
Vysielané na: Markíza

Recenzie filmu Divoká babská jazda:

Tak tohle vážně bolelo. I když pominu fakt, že se všechny postavy chovají jako naprostí šílenci, pořád je tu ta palčivá otázka, čím vlastně film Rough Night chce být. Zpočátku je to totiž klasická "buddy" rozlučková komedie ve stylu "The Hangover", avšak v dalších částech filmu se najednou díváme na kriminální komedii ve stylu "The Nice Guys". Celý film tedy působí značně rozštěpeně, chce se říci, že až odfláknutě. Téměř všechny gagy se míjejí účinkem, pročež i hlavní kvarteto hlavních hrdinek je skoro po celou dobu stopáže vážně "na odstřel", což říkám i přes fakt, že Scarlett Johansson patří k mým oblíbeným herečkám. Snad jediným světlým momentem filmu tedy zůstává úžasně praštěný australský přízvuk Kate McKinnon. Nic víc, nic míň. „Excuse me, bitch? I'm a fucking sweetheart!“
20% luka4615
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina