Sledovať film
Dobrý Will Hunting
online

Film Dobrý Will Hunting
  Trailer k filmu Dobrý Will Hunting Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 118 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Dvadsať ročný Will Hunting je matematický génius. Jeho genialita ho môže presláviť a dostať do veľkého sveta. Aby sa jeho sen splnil, musí sa vzdať nielen doterajšieho života, ale aj najlepšieho priateľa. Do jeho novej existencie vstupujú dvaja ľudia, ktorí ho veľmi ovplyvnia - psychológ McGuire, ten sa ho snaží viesť v jeho ťažkom prerode a krásna študentka medicíny Skylar, ktorá mu chce dokázať, že okrem dokonalosti a vedy existujú aj iné krásy života. Vynikajúca snímka režiséra Gus Van Santa získala dvoch prestížnych Oskarov a na ďalších sedem bola nominovaná.

Réžia: Gus Van Sant
Hrajú: Matt Damon (Will Hunting), Robin Williams (Sean Maguire), Ben Affleck (Chuckie Sullivan), Stellan Skarsgard (Prof. Gerald Lambeau), Minnie Driverová (Skylar), Casey Affleck (Morgan O'Mally)
Scénár: Matt Damon, Ben Affleck
Krajina: USA
Rok výroby: 1997
Hodnocenie: 83 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko