Sledovať film Dobrý Will Hunting online

Prehrajte si film Dobrý Will Hunting online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1234 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Dobrý Will Hunting
  Trailer k filmu Dobrý Will Hunting   Sledovať Dobrý Will Hunting online
Žáner:
Drama, psychologický, Romantický
Réžia:
Gus Van Sant
Hrajú:
Matt Damon (Will Hunting), Robin Williams (Sean Maguire), Ben Affleck (Chuckie Sullivan), Stellan Skarsgard (Prof. Gerald Lambeau), Minnie Driverová (Skylar), Casey Affleck (Morgan O'Mally)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1997
Popis:
Dvadsať ročný Will Hunting je matematický génius. Jeho genialita ho môže presláviť a dostať do veľkého sveta. Aby sa jeho sen splnil, musí sa vzdať nielen doterajšieho života, ale aj najlepšieho priateľa. Do jeho novej existencie vstupujú dvaja ľudia, ktorí ho veľmi ovplyvnia - psychológ McGuire, ten sa ho snaží viesť v jeho ťažkom prerode a krásna študentka medicíny Skylar, ktorá mu chce dokázať, že okrem dokonalosti a vedy existujú aj iné krásy života. Vynikajúca snímka režiséra Gus Van Santa získala dvoch prestížnych Oskarov a na ďalších sedem bola nominovaná.
Hodnocenie:
83 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski