Film Fakjů pane učiteli

Sledovať film
Fakjů pane učiteli
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 117 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Zekiho Müllera práve prepustili z väzenia. Vedľa Götheho gymnázia, kam jeho priateľka zakopala ukradnuté peniaze, medzitým vyrástla nová telocvičňa. Aby sa Zeki dostal k svojmu lupu, nastúpi na školu ako falošný učiteľ. Zatiaľ čo vo dne bojuje s problematickými tínedžermi, v noci tajne hĺbi pod telocvičňou tunel. Na skrotenie neposlušných tínedžerov z 10. B. triedy Zeki používa drastické, ale účinné metódy. Nová učiteľka Lisi Schnabelstedtová síce odsudzuje jeho netradičné pedagogické metódy, ale nemôže si pomôcť a do nového kolegu sa zamiluje. Dokonca mu pomôže vykopať niečo cennejšie než peniaze - zvyšky jeho vlastnej morálnej integrity.

Žáner: Komédia
Réžia: Bora Dagtekin
Hrajú: Elyas M'Barek (Zeki Müller), Karoline Herfurthová (Lisi Schnabelstedtová), Katja Riemannová (ředitelka Gudrunová), Jana Pallaskeová (Charlie), Alwara Höfels (Caro), Jella Haase (Chantal)
Scénár: Bora Dagtekin
Krajina: Nemecko
Rok výroby: 2013
Hodnocenie: 71 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko