Sledovať film Katakomby online

Prehrajte si film Katakomby online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1348 filmov a 102 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Katakomby
  Trailer k filmu Katakomby   Sledovať Katakomby online
Žáner:
Komedie
Réžia:
Martin Frič
Hrajú:
Vlasta Burian (Borman, oficiál), Jaroslav Marvan (Sýkora, přednosta úřadu), Čeněk Šlégl (Kryštof, ředitel Pozemkového úřadu), Theodor Pištěk (Klásek, prezidiální), Adina Mandlová (Nasta Borková), Antonín Novotný (doktor Marek, úředník)
Krajina:
Německo
Rok výroby:
1940
Popis:
Místo generálního tajemníka lze získat různě, někdy stačí hrát dobře karty.

Katakomby jsou suterénní místnosti ve starých státních budovách, kde bývají umístěna podružná oddělení úřadů. V našem případě se jedná o hlavní budovu Pozemkového úřadu, kde jsou v suterénu umístěny registratura a archiv. Jindy klidné a stereotypní ovzduší v kanceláři je rozbouřeno dvěma důležitými událostmi - volbou nového generálního tajemníka a večírkem, který pořádá ředitel právě kvůli této události. Návštěva večírku je zatím velice slabá a proto ředitel Kryštof pozve také úředníky z katakomb, aby se zapojili do zábavy. Největším problémem jsou partneři pro prezidenta na partii karet. Naštěstí je tu Borman. Schopný a pracovitý archivář, jehož velkou vášní jsou právě karty. Večírek je tedy zachráněn a zábava může začít.
Hodnocenie:
77 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski