Film Hvězda salónu

Sledovať film
Hvězda salónu
online

Prehrajte si film Hvězda salónu online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1428 filmov a 114 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

Laetitia žije klidně se svým otcem v malém přístavu na severu Francie. Yvon má kadeřnictví, ve kterém stačí učesat všechny dámy ve městě. Laetitia ještě studuje, ale Yvon už se těší, jak svou skromnou živnost rozšíří pro sebe a pro svou dceru. Laetitii by nikdy nepustil na konkurs na film, a tak o jejím pokusu ví celé město, jen ne vlastní otec. A zrovna to vyjde! Hlavní role a možná nová budoucnost pro sotva dospělou dceru. Ale jak to říct Yvonovi a především jak získat jeho požehnání... a vlastně nezbytné povolení?

Žáner: Komédia
Réžia: Gérard Jugnot
Hrajú: Gérard Jugnot (Yvon Rance), Bérénice Bejová (Laetitia Ranceová), Antoine Duléry (Stéphane), Sabine Haudepinová (Hélene), Mohamed Hicham (Kader), Chantal Laubyová (Françoise)
Scénár: Gérard Jugnot, Isabelle Mergaultová
Krajina: Francúzsko
Rok výroby: 2000
Hodnocenie: 61 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 114 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko