Sledovať film
Hystéria
online

Film Hystéria
  Trailer  k filmu Hystéria
Prehrajte si film Hystéria HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 284 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Hystéria

Pikantná komédia o vynájdení vibrátora.
Táto dobová pikantná komédia sa odohráva vo viktoriánskom Anglicku. Film rozpráva príbeh Mortimera Granvilla, mladého lekára, ktorému vadí, ako väčšina nemocníc ignoruje najnovšie teórie a naďalej liečia pacientov pomocou pijavíc a púšťaním žíl. Keď ho vyhodia z posledného zamestnania, pretože na túto tému prehovorí, skončí ako zamestnanec Dr. Roberta Dalrympleyh v jeho súkromnej praxi. Dr. Dalrympley sa špecializuje na liečbu žien, ktoré trpia "hystériou" a prichádzajú k lekárovi, aby sa im uľavilo. Dalrympley spolu so svojim najlepším priateľom vytvoria nástroj (vibrátor), ktorý týmto ženám umožňuje dosiahnuť vytúženú Úľavu. Aby sa to celé ešte skomplikovalo, Mortimer sa zamiluje do feministicky založenej Charlotty - ktorá je však dcérou lekára Dalrympleyha.

Originálny názov:

Hysteria

Réžia: Tanya Wexler
Hrajú: Hugh Dancy (Mortimer Granville), Maggie Gyllenhaalová (Charlotte Dalrympleová), Jonathan Pryce (doktor Robert Dalrymple), Felicity Jonesová (Emily Dalrympleová), Rupert Everett (Edmund St. John-Smythe), Ashley Jensen (Fannie)
Rok výroby: 2011
Hodnocenie: 67 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii JOJ Plus 21.2.2024 23:10

Recenzie filmu Hystéria:

Není to úžasná komedie, i když některé pasáže jsou velmi překvapivé, navíc to nese vážné myšlenky (o feminismu, v tom dobrém smyslu). Rozhodně tu jsou trochu nevhodné scény pro děti, nikoliv však vizuálně, ale spíš po audio stránce:-). Takže minimálně se dá čekat, že rodiče dětem, které část uvidí, budou muset vysvětlovat, proč ta paní tak vyvádí a tak... Jinak je to taková lehká trochu romantická komedie, hlavní hrdina je taková mladší verze Hughe Granta, typický britský gentleman. A pokud věci kolem vývoje přístroje jsou správné, tak jsem rád za uvedení do historie, a to i historie hysterie...
70% vondracek.martin
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina