Sledovať film Ja, robot online

Prehrajte si film Ja, robot online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1315 filmov a 107 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Ja, robot
  Trailer k filmu Ja, robot   Sledovať Ja, robot online
Žáner:
Akční, Mysteriózní, Science Fiction, Thriller
Réžia:
Alex Proyas
Hrajú:
Will Smith (Del Spooner), Bridget Moynahanová (Susan Calvinová), Alan Tudyk (Sonny), James Cromwell (doktor Alfred Lanning), Bruce Greenwood (Lawrence Robertson), Adrian Ricardová (babička)
Krajina:
USA, Německo
Rok výroby:
2004
Popis:
On jediný to tušil.

V roku 2035 sú roboti súčasťou každej domácnosti a ľudia im dôverujú okrem paranoického detektíva Spooner. Spolu s psychologičkou Susan Calvinovou vyšetrujú smrť doktora Dr. Alfreda Lanninga, vedca, ktorý sformuloval tri zákony robotiky. Na mieste činu detektív nachádza robota Sonnyho. Spáchal vedec samovraždu, alebo ho robot zavraždil? To by znamenalo nielen zásadné porušenie zmienených zákonov, ale aj obrovskú hrozbu pre ľudstvo. Čo by robotom zabránilo prevziať kontrolu nad spoločnosťou, keď je ľudstvo od ich existencie závislé? Alebo revolúcia už v tichosti prebehla?
Hodnocenie:
71 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Polsko Polsko