Sledovať film Jack Reacher online

Prehrajte si film Jack Reacher online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1338 filmov a 105 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Jack Reacher
  Trailer k filmu Jack Reacher   Sledovať Jack Reacher online
Žáner:
Akční, Drama, Krimi
Réžia:
Christopher McQuarrie
Hrajú:
Tom Cruise (Jack Reacher), Rosamund Pikeová (Helen Rodinová), Richard Jenkins (Alex Rodin), David Oyelowo (Emerson), Werner Herzog (Zec), Jai Courtney
Krajina:
USA
Rok výroby:
2012
Popis:
Právo má svoje medze. On nemá žiadne.

Bývalý snajper James Barr a bývalý vyšetrovateľ Jack Reacher sa kedysi stretli v armáde. Barr vtedy zastrelil štyroch ľudí, ale nakoniec nebol obvinený pre nedostatok dôkazov. Reacher mu prisahal, že ho dostane, ak sa o to pokúsi znova. Keď je Barr obvinený zo streľby do davu, pri ktorej padlo šesť výstrelov a zomrelo päť ľudí, požaduje, aby k jeho prípadu bol pridelený Jack Reacher. Ten spočiatku verí, že je Barr vinný. Lenže krédo vojenských snajperov znie "Jeden výstrel, jeden mŕtvy".
Hodnocenie:
70 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 105 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski