Film Je prostě báječná

Sledovať film
Je prostě báječná
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 120 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

S kým si ustelieš, s tým budeš hrať.
Živelná komédia plná zmätkov a dobre mierených rád, zaúch, normálne povedané faciek. Nebudeme si nič nahovárať, Isabel je ľahká dievčina. Najstaršou profesiou sa snaží našetriť, aby sa mohla stať herečkou, napokon ako každý v New Yorku. Akonáhle však naozaj vstúpi na Broadway, spustí lavínu bláznivých situácií a zábavy. Niekto sa do nej totiž zamiluje a niekto zase až príliš dobre poznal jej nerestnú kariéru. A všetci sú tak trochu ženatí alebo vydaté.

Žáner: Dráma, Komédia
Réžia: Peter Bogdanovich
Hrajú: Imogen Poots (Isabella Patterson), Illeana Douglasová (Judy), Graydon Carter (řidič limuzíny), Owen Wilson (Arnold Albertson), Scott Campbell (host v hotelu), Erin Heatherton (host v hotelu)
Scénár: Peter Bogdanovich, Louise Stratten
Krajina: USA
Rok výroby: 2014
Hodnocenie: 61 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko