Sledovať film Jimmyho tančírna online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Jimmyho tančírna
  Trailer k filmu Jimmyho tančírna   Sledovať 1209 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama, Historický
Réžia:
Ken Loach
Hrajú:
Barry Ward (James Gralton), Francis Magee (Mossie), Aileen Henry (Alice), Simone Kirby (Oonagh), Stella McGirl (Stella), Sorcha Fox (Molly)
Krajina:
Velká Británie, Irsko, Francie
Rok výroby:
2014
Popis:
Previnil sa tým, že druhým dal možnosť snívať.

Pred vypuknutím Írskej občianskej vojny oddaný a odvážny aktivista Jimmy Gralton otvoril na írskom vidieku tanečnú sálu, kde sa ľudia mohli vzdelávať, zabávať, ale aj diskutovať, športovať a najmä tancovať. Popularita Jimmyho tančiarne rástla a postupne sa stala miestom revolučných myšlienok, rozvíjania talentov, slobody a splnených snov. Jej voľnomyšlienkárska reputácia však upútala pozornosť štátu a cirkvi, čo prinútilo Jimmyho utiecť z krajiny preslávenú tančiareň zavrieť. Po desiatich rokoch neustáleho cestovania sa Jimmy na vrchole Veľkej hospodárskej krízy vracia z Ameriky do rodnej írskej dediny, aby sa postaral o rodinnú farmu a jeho starnúcu matku. Jeho pokojný život sa však skončí, keď znovu prenikne do komunity farmárov a robotníkov, ktorí každý deň bojujú s chudobou a kultúrnym útlakom. S podporou jeho prvej lásky sa rozhodne jeho slávnu tančiareň znovu otvoriť a opäť dať ľuďom nádej snívať. Bez ohľadu na to, čo to môže spôsobiť.
Hodnocenie:
67 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski