Sledovať film Květy války online

Prehrajte si film Květy války online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1229 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Květy války
  Trailer k filmu Květy války   Sledovať Květy války online
Žáner:
Drama, Historický, Válečný
Réžia:
Yimou Zhang
Hrajú:
Christian Bale (John Miller), Ni Ni (Yu Mo), Xinyi Zhang (Shu), Tianyuan Huang (George Chen), Xiting Han (Yi), Doudou Zhang (Ling)
Krajina:
Čína, Hong Kong
Rok výroby:
2011
Popis:
13. decembra 1937 japonská cisárska armáda dobyla Nanking, vtedajšie hlavné mesto Číny. V priebehu siedmich týždňov sa v meste odohrávali udalosti, ktoré patria medzi najkrutejšie masakry 20. storočia - rozsiahle vyvražďovanie vojnových zajatcov, genocída civilného obyvateľstva a hromadné znásilňovanie žien. Američan John Miller, majiteľ pohrebného ústavu, chcel v Nankingu navštíviť katolícky kostol, aby pripravil kňaza na pohreb. Po vpáde okupačných vojsk a dramatickom úteku pred krutými japonskými vojakmi sa Miller ukryje v západnej katedrále. Pripoja sa k nemu aj mladé nevinné školáčky z miestneho kláštora a skupina trinástich kurtizán z neďalekého nevestinca. Všetky ženy chcú uniknúť pred hrôzami vojny a hľadajú spásu za kostolnými múrmi. Miller sa nechtiac ocitne v úlohe ochrancu oboch odlišných skupín žien. Prezlečie sa za kňaza a snaží sa vypracovať plán ich evakuácie z mesta. Nesmierna vôľa prežiť masakru japonských okupantov nakoniec donúti zdanlivo nesúrodú skupinu, aby vykonala hrdinský čin a vrátila sa späť do boja proti nepriateľovi. Pomôže im veliteľ poslednej čínskej jednotky v meste, major Li, ktorý už stratil všetkých svojich mužov. Major Li na seba odvážne preberá úlohu ochrancu študentiek v kostole pred japonskými vojakmi, ktorých naláka do pasce, aby ich zlikvidoval.
Hodnocenie:
76 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski