Film Podozriví / Zvyčajní podozriví

Sledovať film
Podozriví / Zvyčajní podozriví
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 120 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Rafinovaný kriminálny thriller o masakre na pašeráckej lodi, rafinovanom klamstve a tajomnom zločincovi v pozadí.
Séria násilných udalostí vyvrcholí záhadnou explóziou lode v južnej Kalifornii, ktorú prežili iba dvaja cestujúci. Jedným z nich je Roger „Verbal“ Kint, mrzák, ktorého profesiou je rozprávanie príbehov... On je vlastne jediným zdrojom informácií pre špeciálneho agenta z colnej služby Davea Kujana, ktorý je už roky na stope nepolapiteľného zločinca a bývalého policajta Deana Keatona. Roger však tvrdí, že videl Keatona zomrieť v plameňoch, a púšťa sa do rozprávania vymysleného príbehu... Je však jeho historka skutočne výmyslom? To je záhada, ktorú odhalí až koniec tejto brilantnej hry na mačku a myš...

Žáner: Krimi, Mysteriózní, Thriller
Réžia: Bryan Singer
Hrajú: Stephen Baldwin (Michael McManus), Gabriel Byrne (Dean Keaton), Benicio Del Toro (Fred Fenster), Kevin Pollak (Todd Hockney), Kevin Spacey (Roger 'Verbal' Kint), Chazz Palminteri (Dave Kujan)
Krajina: Velká Británie, Německo, USA
Rok výroby: 1995
Hodnocenie: 85 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko