Sledovať film
Let číslo 93
online

Film Let číslo 93
  Trailer k filmu Let číslo 93 Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 131 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Lietadlo spoločnosti United Airlines sa jedenásteho septembra 2001 o 10.06 zrútilo na pole neďaleko dedinky Shanksville v štáte Pensylvánia. Žiaden zo 44 ľudí na palube katastrofu neprežil... Let číslo 93 z New Yorku do San Francisca v ten deň, ktorý sa krvavými písmenami naveky zapísal do dejín nielen USA, ale celého sveta, uniesli samovražední atentátnici z Al-Káidy. Ich cieľom bol Biely dom. No kým tri ďalšie lietadlá 11. septembra naplnili svoje hrôzostrašné osudy a narazili do budovy WTC a Pentagónu, pasažierom letu číslo 93 sa podarilo zmeniť kurz, ktorý mali naplánovaný štyria teroristi nachádzajúci sa na palube. Čo presne sa však vtedy stalo? Nuž.

Réžia: Paul Greengrass
Hrajú: J.J. Johnson (Captain Jason Dahl), Gary Commock (První poručík LeRoy Homer), Polly Adamsová (Deborah Welshová), Opal Alladinová (CeeCee Lylesová), Starla Benfordová (Wanda Anita Greenová), Trish Gatesová (Sandra Bradshawová)
Scénár: Paul Greengrass
Rok výroby: 2006
Hodnocenie: 76 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii STV1 9.9.2022 22:00
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Yкраїнська Yкраїнська