Sledovať film Lora online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 102 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Lora
  Sledovať 1327 filmov a 102 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama, Romantický
Réžia:
Gábor Herendi
Hrajú:
Lucia Brawleyová (Lora), Péter Nagy (Geri), Erno Fekete (David), Zsófia Szamosi (Betti), Kata Bartschová (Edit), György Gazsó (Miklos)
Krajina:
Maďarsko
Rok výroby:
2007
Popis:
Lora je krásná žena před třicítkou, která pracuje v muzeu. Gerimu je okolo třiceti a hraje v jedné skupině na saxofon. Jejím milencem je jeho drsňácký bratr David. O tři roky později Lora pracuje pro jisté vinařství jako sommeliérka. Geri stále hraje s toutéž skupinou a David zemřel. Lora se s Gerim znovu setká na koncertě a sdílí s ním bolestnou ztrátu Davida. Pravá láska jim otevírá oči a v Budapešti se začíná rozehrávat příběh.
Hodnocenie:
69 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski