Sledovať film Lore online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 107 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Lore
  Trailer k filmu Lore   Sledovať 1354 filmov a 107 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama, Thriller, Válečný
Réžia:
Cate Shortland
Hrajú:
Saskia Rosendahl (Lore), Nele Trebs (Liesel), André Frid (Günther), Mika Seidel (Jürgen), Kai-Peter Malina (Thomas), Nick Holaschke (Peter)
Krajina:
Německo, Austrálie, Velká Británie
Rok výroby:
2012
Popis:
Když žijete ve lži, jak poznáte pravdu?

Film sa zameriava na udalosti na konci druhej svetovej vojny a sleduje rodinu pacháteľov holokaustu. V juhozápadnom Nemecku sú v priebehu posledných dní vojny spojeneckými silami zatknutí rodičia hlavných hrdinov - otec, dôstojník SS a matka - obaja oddaní nacisti. Pätica súrodencov, z ktorých najstarší boli vychovávaní v duchu Hitlerjugend sa musí o seba postarať. Sú vyhnaní z rodného domu a okolie im ostro dáva najavo nepriateľstvo. Pešo sa vydajú na 900 kilometrov dlhú cestu naprieč vojnou zničenou krajinou k starej mame do Hamburgu.
Hodnocenie:
72 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski