Sledovať film Maggie má plán online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 103 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Maggie má plán
  Trailer k filmu Maggie má plán   Sledovať 1336 filmov a 103 staníc bez záväzkov
Žáner:
Komedie, Drama, Romantický
Réžia:
Rebecca Millerová
Hrajú:
Travis Fimmel (chlap), Clive Owen (Constable), Julianne Mooreová (Constable), Ethan Hawke (John), Bill Hader (Jo Ann), Greta Gerwigová (Maggie)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Maggie je mladá a nezávislá newyorčanka, ktorá zatiaľ márne čaká na tú pravú životnú lásku. Nakoniec si zvolí plán, že sa stane slobodnou matkou a k otehotneniu sa rozhodne využiť svoju bývalú študentskú známosť. Vďaka tejto voľbe má, tak ako vždy, pocit dokonalej kontroly nad vlastným životom. Ale napriek tejto starostlivo naplánovanej
Hodnocenie:
62 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski