Film
Maggie má plán

Film Maggie má plán
  Trailer  k filmu Maggie má plán
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 135 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme: Maggie má plán

Maggie je mladá a nezávislá newyorčanka, ktorá zatiaľ márne čaká na tú pravú životnú lásku. Nakoniec si zvolí plán, že sa stane slobodnou matkou a k otehotneniu sa rozhodne využiť svoju bývalú študentskú známosť. Vďaka tejto voľbe má, tak ako vždy, pocit dokonalej kontroly nad vlastným životom. Ale napriek tejto starostlivo naplánovanej

Originálny názov:

Maggie's Plan

Hrajú: Travis Fimmel (chlap), Clive Owen (Constable), Julianne Mooreová (Constable), Ethan Hawke (John), Bill Hader (Jo Ann), Greta Gerwigová (Maggie)
Krajina: USA
Rok výroby: 2015
Hodnocenie: 62 %
Vysielané na: JOJ

Recenzie filmu Maggie má plán:

Po chvíli sledování jsem zjistila, že nemá cenu brát to moc vážně. Asi od poloviny mi bylo jasné, že nemá cenu to vůbec nějak brát. Díky hereckým výkonům to bylo takové milé, ale vinou příběhu strašně pitomé.
60% Faila
Reziserka Rebecca Miller zacinala vskutku dobre - filmom Angela 1995, potom este od nej bol kvalitny film Dukaz 2005. TRu uz je z nej len rutinerka, nie je to fajny romanticka komedia, je to nudne dlhe roztahane s vatovo planymi plkmi  20 %
20% Martin7414
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina