Sledovať film Magnum Force online

Prehrajte si film Magnum Force online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1332 filmov a 102 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Magnum Force
  Trailer k filmu Magnum Force   Sledovať Magnum Force online
Žáner:
Akční, Krimi
Réžia:
Ted Post
Hrajú:
Clint Eastwood (Harry Callahan), Hal Holbrook (Briggs), Mitch Ryan (Charlie McCoy), David Soul (John Davis), Tim Matheson (Phil Sweet), Kip Niven (Red Astrachan)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1973
Popis:
Zo súdu odchádza Rico, gangster, ktorý bol práve zbavený viny vo všetkých bodoch obžaloby. Pred budovou čaká nepokojný dav, polícia Rica a jeho spoločníkov doslova pretlačí k autu. Cestou ich však zastrelí muž prezlečený za policajta. Je jasné, že ktosi vzal spravodlivosť do vlastných rúk. Prípadom je poverený poručík Briggs. O vyšetrovanie sa ale na vlastnú päsť zaujíma i Harry Callahan, ktorý bol pred časom suspendovaný. Harry sa večer zastaví u svojho bývalého spolužiaka Charlieho a získa dojem, že Charlie by mohol byť páchateľom. Čoskoro dôjde k ďalšej akcii maskovaného muža: postrieľa baviacu sa spoločnosť v sídle patriacom jednému šéfovi podsvetia. Vzápätí odstráni pasáka, ktorý zabil prostitútku. Harry je povolaný späť na oddelenie vrážd. Dochádza k ďalším zločinom. Tentoraz sa strieľa v byte kokaínového kráľa a ďalšou obeťou je policajt, ktorý sa do prípadu priplietol. Briggs si myslí, že za vraždami stojí ďalší zo šéfov podsvetia a pošle Harryho, aby ho zatkol. Gang je ale varovaný. Opäť sa strieľa... Harry je čím ďalej, tým viac presvedčený, že medzi kolegami existuje akési komando spravodlivosti. Je mu tiež jasné, že sa ho pokúsia odstrániť, pretože vie priveľa...
Hodnocenie:
72 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski