Film
Matrix 4

Film Matrix 4
  Trailer  k filmu Matrix 4
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 140 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Dvadsať rokov po udalostiach Matrix Revolutions žije Neo zdanlivo obyčajný život ako Thomas A. Anderson v San Franciscu, kde mu jeho terapeut predpisuje modré kapsule. Ani on, ani Trinity sa navzájom nespoznávajú. Morpheus mu však ponúkne červenú kapsulu a znovu otvorí jeho myseľ svetu Matrixu. V príbehu sa vraciame do sveta dvoch realít - každodenného...

Originálny názov:

The Matrix Resurrections

Réžia: Larry Wachowski
Hrajú: Keanu Reeves (Neo / Thomas Anderson), Carrie-Anne Mossová (Trinity / Tiffany), Yahya Abdul-Mateen II (Morpheus / Agent Smith), Jonathan Groff (kovářka), Jessica Henwick (Bugs), Neil Patrick Harris (analyst)
Krajina: USA
Rok výroby: 2021
Hodnocenie: 57 %
Vysielané na: Markíza
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina