Sledovať film
Mesto
online

Film Mesto
  Trailer k filmu Mesto Trailer
Prehrajte si film Mesto HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 107 filmov a 129 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.39 €!

Informácie o filme

V Bostone sa udeje 300 bankových lúpeží ročne a zo štvrti Charlestown vyšlo viac lupičov bánk a obrnených vozidiel ako kdekoľvek inde v USA. Jedným z nich je aj Doug MacRay, ktorý je vodcom jednej takejto bandy. Pri jednej z lúpeží Jem na úteku zoberie za rukojemníčku manažérku banky Claire Keesey. Po tom ako zistia, že Claire býva práve v Charlestowne, Jem znervóznie a chce zistiť čo všetko môže o nich vedieť. Doug, vedomý si čoho všetkého je Jem schopný, sa na túto úlohu podujme sám. Nachádza Claire, ktorá netuší, že ich náhodné stretnutie nie je náhodné a ani to, že tento očarujúci cudzinec je v skutočnosti jeden z mužov, ktorí ju pre pár dňami terorizovali. Jeho vzťah s Claire sa postupne prehĺbi do vášnivého románika a Doug chce skoncovať so životom kriminálnika. Avšak s federálnymi agentmi v pätách a Jemom, ktorý začína pochybovať o Dougovej lojálnosti, Doug zisťuje, že to nebude také jednoduché a môže tým ohroziť aj Claire. Preto sa jeho možnosti zredukujú na dve: zradiť priateľa alebo prísť o ženu, ktorú miluje. Mesto je ďalším skvelým režisérskym počinom herca Benna Afflecka, ktorým si získal ohlas tak u kritikov, ako aj u divákov.

Žáner: Thriller, Dráma, Krimi
Réžia: Ben Affleck
Hrajú: Ben Affleck (Doug MacRay), Rebecca Hallová (Claire Keeseyová), Jon Hamm (FBI S.A. Adam Frawley), Jeremy Renner (James Coughlin), Blake Livelyová (Krista Coughlinová), Slaine (Albert 'Gloansy' Magloan)
Krajina: USA
Rok výroby: 2010
Hodnocenie: 75 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii Markíza 24.9.2022 00:55
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko