Sledovať film
Napříč vesmírem
online

Film Napříč vesmírem
  Trailer k filmu Napříč vesmírem Trailer
Prehrajte si film Napříč vesmírem online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 115 filmov a 138 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

Milostný příběh, zasazený do divokých šedesátých let plných protiválečných demonstrací, meditací a rock'n'rollu, se odehrává v Greenwich Village, bouřlivých ulicích Detroitu i na vietnamských bojištích. Milenci Jude a Lucy, jejichž láska je od začátku odsouzena k neúspěchu, jsou spolu s malou skupinkou přátel a hudebníků vtaženi do víru počínajícího protiválečného a protikulturního hnutí. Průvodci jim jsou "Dr. Robert" a "Mr. Kite". Síly, které se vymykají jejich kontrole, nakonec oba milence rozdělí, čímž je donutí, aby se navzdory všem překážkám pokusili znovu najít jeden k druhému cestu.

Réžia: Julie Taymor
Hrajú: Evan Rachel Woodová (Lucy), Jim Sturgess (Jude), Joe Anderson (Max), Dana Fuchsová (Sadie), Martin Luther (JoJo), T.V. Carpiová (Prudence)
Krajina: USA
Rok výroby: 2007
Hodnocenie: 81 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська