Sledovať film Návrat do Cold Mountain online

Prehrajte si film Návrat do Cold Mountain online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1336 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Návrat do Cold Mountain
  Trailer k filmu Návrat do Cold Mountain   Sledovať Návrat do Cold Mountain online
Žáner:
Drama, Historický, Romantický, Válečný
Réžia:
Anthony Minghella
Hrajú:
Jude Law (Inman), Nicole Kidmanová (Ada Monroe), Renée Zellwegerová (Ruby Thewes), Eileen Atkinsová (Maddy), Brendan Gleeson (Stobrod Thewes), Philip Seymour Hoffman (Reverend Veasey)
Krajina:
USA, Velká Británie, Rumunsko, Itálie
Rok výroby:
2003
Popis:
Príbeh o túžbe po domove uprostred divočiny, o túžbe po pokoji uprostred vojny, o túžbe po láske uprostred chaosu. Historickú fresku nakrútil nedávno zosnulý oscarový režisér Anthony Minghella.

Píše sa rok 1864. Zranený vojak Konfederácie Inman, bojujúci v americkej občianskej vojne, dezertuje po troch rokoch bojov z armády a vyberie sa na ťažkú cestu domov. V mestečku Cold Mountain na neho čaká milovaná snúbenica Ada, pastorova dcéra, ktorá s pomocou Ruby, tuláčky s hrubými spôsobmi, čelí vojnovým ťažkostiam...
Hodnocenie:
74 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski