Sledovať film Návrat temného rytiera online

Prehrajte si film Návrat temného rytiera online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1332 filmov a 102 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Návrat temného rytiera
  Trailer k filmu Návrat temného rytiera   Sledovať Návrat temného rytiera online
Žáner:
Akční, Dobrodružný, Drama, Krimi, Thriller
Réžia:
Christopher Nolan
Hrajú:
Christian Bale (Bruce Wayne), Gary Oldman (komisař Gordon), Tom Hardy (Bane), Joseph Gordon-Levitt (Blake), Anne Hathawayová (Selina Kyleová), Marion Cotillardová (Talia al Ghulová)
Krajina:
USA, Velká Británie
Rok výroby:
2012
Popis:
Legenda končí.

Gotham sa zmieta v temnotách neistoty potom, čo bol jeho maskovaný ochranca uznaný za vinného zo zločinu, ktoý bol pre dobro ľudu uložený na jeho bedrá. Nedôveru v Batmana a to čo predstavuje nahradila u väčšiny nenávisť a pohŕdanie. Joker možno hnije v v kobke v Arkhamu, ale s úsmevom na tvári. Lov na netopierieho muža je totiž v plnom prúde a gothamské policajné zložky pod vedením komisára Jima Gordona nie sú to jediné čo ide alteregu miliardára Bruce Wayna po krku. Zdanlivo odnikadiaľ sa vynára akýsi Bane a nocou sa plíži tajomná mačacia žena Selina Kyle. Návrat temného rytiera je epické vyvrcholenie batmanovskej trilógie režiséra Christophera Nolana.
Hodnocenie:
84 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski