Film Nebezpečný útek

Sledovať film
Nebezpečný útek
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 118 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Rozvedená novinárka Carol Hunnicutová sa na radu kamarátky Connie stretne s advokátom Michaelom Tarlowom. Toho však počas schôdzky zavraždí zabijak, ktorý tak koná na príkaz mafiána Lea Wattsa. Carol ujde a ukryje sa v bratovom zrube v juhokanadských horách. Prokurátor Robert Caufield, ktorý sa už dlho usiluje dostať Wattsa za mreže, za ňou odletí, aby ju presvečil na svedectvo. Kým však s ňou stačí prehovoriť, objavia sa pri zrube Wattsovi zabijaci. Robertovi a Carol sa podarí uniknúť a dostať sa do diaľkového vlaku, ktorý má na nasledujúci deň doraziť do Vancouveru. Vrahovia však zistia, kam sa ukryli. Aj im sa podarí do vlaku nastúpiť. Začína sa boj na život a na smrť...

Žáner: Thriller, Akčný, Dráma, Krimi
Réžia: Peter Hyams
Hrajú: Gene Hackman (Robert Caulfield), Anne Archerová (Carol Hunnicutová), James Sikking (Nelson), J.T. Walsh (Michael Tarlow), M. Emmet Walsh (Seržant Dominick Benti), Susan Hoganová (Kathryn Wellerová)
Scénár: Peter Hyams, Earl Felton, Martin Goldsmith
Krajina: USA
Rok výroby: 1990
Hodnocenie: 65 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko