Sledovať film
Neporazitelný: Návrat krále
online

Film Neporazitelný: Návrat krále
  Trailer k filmu Neporazitelný: Návrat krále Trailer
Prehrajte si film Neporazitelný: Návrat krále HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 082 filmov a 133 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

Každým novým zápasom sa Yuri Boyka snaží prebojovať na turnaj európskej ligy bojových umení. Nešťastná náhoda a smrť súpera v ringu ho prinútia zamyslieť sa nad športom, ktorému zasvätil svoj celý život. Keď zistí, že manželka muža, ktorého nechtiac usmrtil v ringu, má existenčné problémy, rozhodne sa jej pomôcť. Bojuje v sérii zápasov, ktoré sa dajú vyhrať len ťažko. Pre jej záchranu však urobí všetko.

Réžia: Todor Chapkanov
Hrajú: Scott Adkins (Boyka), Teodora Ivanova (Alma), Alon Abutbul (Zourab), Julian Vergov (Slava), Brahim Achabbakhe (Igor Kazmir), Paul Chahidi (Kiril)
Krajina: Bulharsko, USA
Rok výroby: 2016
Hodnocenie: 68 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii Filmbox 25.2.2023 01:45
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Yкраїнська Yкраїнська