Sledovať film
Prepadovka 2
online

Film Prepadovka 2
  Trailer  k filmu Prepadovka 2
Prehrajte si film Prepadovka 2 HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 301 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Prepadovka 2

Rama je opäť nútený prijať rolu policajta v utajení, aby zabezpečil ochranu svojej žene a dieťaťu. Pracuje v protikorupčnej jednotke vedenej Bunawarom, jediným človekom, ktorému môže veriť. Rama dostáva špeciálne poverenie: musí sa infiltrovať do miestnej zločineckej skupiny mafiánskeho bossa Banguna. Vrchol reťazca je ďaleko, krvavá púť za spravodlivosťou...

Originálny názov:

The Raid 2

Žáner: Akčný, Krimi, Thriller
Réžia: Gareth Evans
Hrajú: Iko Uwais (Rama / Yuda), Arifin Putra (Uco), Tio Pakusodewo (Bangun), Oka Antara (Eka), Alex Abbad (Bejo), Cecep Arif Rahman (vrah)
Scénár: Gareth Evans
Krajina: Indonézia, USA
Rok výroby: 2014
Hodnocenie: 79 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii HBO2 20.2.2024 23:35

Recenzie filmu Prepadovka 2:

Stejně jako u předchozího snímku se i zde jedná o hardcore akci bojových umění a tak co se týče těchto scén, toto volné pokračování v tomto nijak nezaostává. Bojové sekvence jsou rychlé, brutální, a s velmi brilantní choreografií. Bohužel se to už nedá říci u dialogových scén. Ty v mnoha ohledech spíše nudí. Neobvykle dlouhá stopáž však vše vynahradí a tak snímek obsahuje pro drsné diváky vše očekávané. K tomu napomůže i kamera, jehož obrazové nájezdy dávají scénám ještě daleko větší adrenalin. Celkově to tedy už není taková pecka, ale i tak se jedná o skvělý akční film s bojovým uměním, jakých je požehnaně málo.
80% martin.mickey.stusak
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina